NASZA OFERTA

PRZEWAGA DZIĘKI ZNAJOMOŚCI BRANŻY

 


GALE WYSTAWY BANKIETY KONFERENCJE KONGRESY SZKOLENIA EVENTY FIRMOWE SPOTKANIA BIZNESOWE PREMIERY EKSPOZYCJE SAMOCHODÓW SAMPLINGI MERCHANDISHING KONKURSY ANIMACJE AKCJE PROMOCYJNE I MARKETINGOWE

 

Hostessy i promotorzy

 

 
Specjalizujemy się w oferowaniu usług najwyższej klasy hostess i hostów do obsługi targów, wszelkiego rodzaju eventów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Doświadczenie, zaangażowanie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze personel to również doskonali animatorzy, którzy potrafią kreatywnie wypełnić i zaabsorbować czas nawet najbardziej wymagającej osoby. Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim.
 

 

hostessy trójmiasto, kraków, warszawa
 
 

 
hostessy poznań, łódź, wrocław

Hostessy premium

 

 
Wynajem naszych hostess premium będzie bardzo skutecznym sposobem zwiększenia obecności Państwa marki na targach lub innych ważnych wydarzeniach.
Nasze błyskotliwe hostessy premium są ekspertami w zwiększeniu frekwencji, trafiają odpowiednio do grupy docelowej utrzymując piękny uśmiech przez cały czas trwania eventu.

 

 
 

 

Hostessy tłumaczki

 

 
Dostarczamy profesjonalne i wielojęzyczne hostessy na międzynarodowe eventy – konferencje, imprezy firmowe, targi dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł czuć się komfortowo.

 

hostessa lublin, bydgoszcz, katowice
 
 

 
agencja hostess, promocji, statystów

Sesje zdjęciowe i pokazy mody

 

 
Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych modelek i modeli do sesji zdjęciowych oraz pokazów mody! Nasze modelki i modele posiadają odpowiednio wypracowane umiejętności, elegancki i oryginalny wygląd przez co mogą być idealnym dopełnieniem wizerunku marki.

 

 
 

 

Stylizacja

 

 
Dobry styl polega głównie na tym, że ma się coś do powiedzenia.
Potrafimy stworzyć i świetnie dopasować strój pod osobowość marki.
Fantazyjne stroje, oficjalne uniformy czy eleganckie suknie stanowią wyśmienite dopełnienie każdego eventu.
Dla klientów wymagających, na specjalne życzenie nasi styliści przygotują oryginalny projekt dostosowany do wymagań oraz rodzaju eventu.

Wizaż

 

 
Kreowanie kompleksowego wizerunku
Nasza doświadczona kadra wizażystów oraz fryzjerów sprosta każdemu wyzwaniu!

 

sampling, fordanserka, hostessa, hostessy na targi
 
 

 
sampling, fordanserka, hostessa, hostessy na targi

Koordynator

 

 
Lata doświadczenia sprawiły, że nasz serwis posiada doświadczonych i zmotywowanych menadżerów, którzy są ekspertami w koordynowaniu zespołem ludzi, zwracając uwagę na wszystkie małe szczegóły, klient nie musi się o nic martwić.
Zalecamy skorzystanie z usług supervisorów przy rozbudowanych i niestandardowych akcjach oraz tych, podczas, których pracuje duża grupa hostess.
Możemy zaoferować jednego supervisora na team lub supervisora mobilnego, który równocześnie nadzoruje kilka zespołów.

 

 
 

 

Kelnerzy

 

 
Specjalizujemy się w wynajmie kelnerów i kamerdynerów na luksusowe wydarzenia w Polsce. Nasi kelnerzy to nie tylko ładna twarz i dobrze zbudowana sylwetka ale umiejętność budowania atmosfery gościnności i bogate doświadczenie w obsłudze klienta.
Nasi kelnerzy są starannie dobrani pod kontem manier i wiedzy na temat podawania szampana. Gdy potrzeba, potrafią być również bardzo dyskretni.

 

sampling, fordanserka, hostessa, hostessy na targi
 
 

 
sampling, fordanserka, hostessa, hostessy na targi

Szofer

 

 
Możemy zapewnić doświadczonych kierowców, dzięki temu nasi klienci i goście mogą oddać się relaksowi w dobrym stylu i atmosferze. Nasz serwis może być całkowicie dostosowany do Państwa potrzeb. Kierowcy są charyzmatyczni oraz starannie dobrani pod kontem umiejętności, doświadczenia oraz manier.
Gdy potrzeba, potrafią być również bardzo dyskretni.