CZYM ZAJMUJE SIĘ AGENCJA HOSTESSBOOKING ?

Specjalizujemy się w oferowaniu usług najwyższej klasy hostess i hostów do obsługi targów, wszelkiego rodzaju eventów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody.
Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem.
Doświadczenie zdobywane na różnego rodzaju targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych przez wiele lat to gwarancja najwyższej jakości.
Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim. Jesteśmy dumni, że nasi klienci wielokrotnie korzystają z naszych usług.
To świadczy o ich zadowoleniu.
Zawsze staramy się elastycznie dopasować do potrzeb naszego klienta.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie całego kraju jak i zagranicą.

hostessa katowice, lublin, bydgoszcz, na targi

DEWIZA AGENCJI

Relacje

Budowanie trwałych relacji.
Zawsze staramy się jak najlepiej poznać naszego klienta.

Zaangażowanie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie biorąc odpowiedzialność za każdy etap współpracy. Z należytą starannością przykładamy się wykorzystując wiedzę i zdobyte doświadczenie. Jesteśmy dyspozycyjni poza ramowymi godzinami pracy.

Hostessy

Jesteśmy butikową agencją, która starannie selekcjonuje hostessy oraz hostów na terenie całej Polski. Dbamy o relacje i o to aby dobrze poznać naszych pracowników.

Wynagrodzenie

Cena naszych usług nie jest wygórowana a prowizja agencji stanowi tylko niewielką część. Wiemy, że przekłada się to na efektywność i jakość pracy naszych hostess i hostów.

KLIENCI

 

hostessa śląsk
hostessy na targi, hostessa na targi
hostessy wrocław, warszawa, trójmiasto
sampling, fordanserka, hostessa, hostessy
hostessa katowice, lublin, bydgoszcz
hostessy łódź, poznań, warszawa
hostessy kraków, trójmiasto, warszawa, sampling,
hostessa poznań, lublin, bydgoszcz
hostessy na gale i bankiety
agencja hostess i promocji, statystów