pl / en

Sampling

Otwarcie sklepu Converse w Galerii Mokotów

Nasza agencja to nie tylko piękne kobiety, ale również przystojni i błyskotliwi mężczyźni. Podczas otwarcia sklepu Converse w Galerii Mokotów, Maksim spisał się na medal! 

HOSTESSY NA PROMOCJE, SAMPLINGI, DEGUSTACJE – VigorUp

Akcja długoterminowa, nasze hostessy działały podczas akcji VigorUp na 4 Warszawskich uczelniach Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Uczelnia Łazarskiego Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University SGH Warsaw School of Economics Każda z misji zakończona sukcesem!!

Hostessy podczas SLOW WEEKEND: Slow Fashion + Slow Food

Slow Weekend to największa impreza promująca trend ‘Slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentowało ponad 300 projektantów, twórców i producentów. Podczas eventu w Soho Factory nasze hostessy pracowały dla FRISCO.PL  

[VIDEO] Hostessy HB dla Mobile Vikings na Survival Race 2016

www.survivalrace.pl www.mobilevikings.pl   #hostessy #energia #moc #survivalrace #mobilevikings #motywacja #wyzwanie 

Dzień Psa 🐶🎉💚🔆 Purina Frieskies

Dwunastka gotowych na wszystko animatorek podczas Dnia Psa. Jesteśmy dumni! Każde zlecenie traktujemy indywidualnie biorąc odpowiedzialność za każdy etap współpracy. Z należytą starannością przykładamy się wykorzystując wiedzę i zdobyte doświadczenie,  które mogliśmy wykazać podczas akcji dla Purina Frieskies. Celem akcji jest oddanie hołdu najlepszemu przyjacielowi człowieka oraz promowanie akcji mających na celu pomoc psom bezdomnym i potrzebującym […]

Akcja dla Futura Media / Wola Park Warszawa

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem.  Hostessy z Warszawy podczas akcji dla Futura Media – Wola Park.