pl / en

Eventy

Kompleksowa obsługa Twoich eventów!

Agencja Hostess Booking podejmuje realizacje podczas wszelkiego rodzaju eventów na terenie całej Polski, w tym tygodniu zrealizowaliśmy zlecenie dla SurvivalRace w Poznaniu.  Zadaniem naszego personelu była obsługa i zbudowanie stoiska sklepu, malowanie i oznaczanie zawodników (blisko 6 tysięcy osób), kierowanie ruchem oraz prowadzenie konkursów.  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny!

Przystojni hości na premiery filmowe i teatralne

Hostess Booking obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia na terenie całej Polski. Obsługujemy także premiery teatralne i filmowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofetą agencji.

Daria i Krystyna, nasze piękne hostessy podczas konferencji w Warszawie.

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. 

OBSŁUGA TARGÓW I KONFERENCJI

Hostessy Hostess Booking z powodzeniem pracują na największych imprezach targowych i konferencyjnych na terenie całej Polski. W ostatnim okresie pracowaliśmy m.in. podczas konferencji we Wrocławiu. 

Otwarcie Magodent Szpital Kardiologiczno-Onkologiczny

Jedna z naszych pięknych hostess Darry Wilson podczas Otwarcia Magodent Szpital Kardiologiczno-Onkologiczny  

CoffeePlanet Wrocław

Ania i Oksana na evencie urodzinowym w CoffeePlanet Wrocław.  Nasz personel to również doskonali animatorzy, którzy potrafią kreatywnie wypełnić i zaabsorbować czas nawet najbardziej wymagającej osoby. Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim.

Piękna Dominika podczas targów we Wrocławiu / SurvivalRace

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Dominika podczas targów we Wrocławiu dla Survival Race – miejski bieg z przeszkodami. www.survivalrace.pl  Zapraszamy do zapoznania się z ofetą Agencji Hostess Booking. W katalogu obsługiwanych przez nas zleceń znajdą Państwo nie tylko targi, gale i bankiety, ale również akcje […]

Max-Fliz AKCJA PROMOCYJNA we Wrocławiu

Agencja hostess booking obsługuje akcje i eventy promocyjne na terenie całej Polski. Jedną z ostatnich naszych akcji była promocja Max-Fliz Galeria Wnętrz Doskonałych. Zadaniem hostess podczas eventu było rozdawanie materiałów promocyjnych oraz informowanie o szczegółach akcji.

Hostessy tłumaczki na konferencje i targi

Profesjonalne i wielojęzyczne hostessy na międzynarodowe eventy – konferencje, imprezy firmowe, targi dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł czuć się komfortowo. Nasza hostessa Weronika mówi biegle w języku włoskim jak i angielskim.  

Otwarcie sklepu Converse w Galerii Mokotów

Nasza agencja to nie tylko piękne kobiety, ale również przystojni i błyskotliwi mężczyźni. Podczas otwarcia sklepu Converse w Galerii Mokotów, Maksim spisał się na medal! 

Hostessy na otwarcia – Showroom kuzniewski.pl

Przepiękne hostessy podczas otwarcia Showroomu Kuźniewski.pl w Warszawie. Zadaniem naszych hostess była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas przecinania wstęgi.

HOSTESSY NA PROMOCJE, SAMPLINGI, DEGUSTACJE – VigorUp

Akcja długoterminowa, nasze hostessy działały podczas akcji VigorUp na 4 Warszawskich uczelniach Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Uczelnia Łazarskiego Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University SGH Warsaw School of Economics Każda z misji zakończona sukcesem!!

Hostessy podczas SLOW WEEKEND: Slow Fashion + Slow Food

Slow Weekend to największa impreza promująca trend ‘Slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentowało ponad 300 projektantów, twórców i producentów. Podczas eventu w Soho Factory nasze hostessy pracowały dla FRISCO.PL  

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

JSBW 2016 Natura Mazur W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność pracować m.in. podczas jednej z konferencji dla Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy. Jesienne Spotkanie Branży Wykładzinowej odbyło się w mazurskiej scenerii miejscowości Jedwabne. W konferencji wzięło udział ponad 70 osób reprezentujących najbardziej aktywne firmy dostarczające, handlujące i układające wykładziny. Zadaniem naszych Hostess było przygotowanie, obsługa punktu recepcyjnego oraz rejestracja Gości.

Hostessy na targi – TEXTILE W PTAK WARSAW EXPO

Hostess Booking obsługuje największe imprezy i wydarzenia na terenie całej Polski. Tym razem pracowaliśmy przy obsłudze stoiska Fortuna Textile. Nasza hostessa pełniła również funkcję hostessy tłumaczki.  

PTAK MOTOShow – Przemysłowy Instytut Motoryzacji

  Nasze hostessy codziennie pracują podczas konferencji, gal, targów i wystaw na terenie całej Polski. Jednym z wydarzeń, które niedawno obsługiwaliśmy, były targi motoryzacyjne Moto Show w Nadarzynie. Nasza hostessa Aleksandra pracowała na stanowisku Przemysłowy Instytut Motoryzacji.  

Konferencja Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność pracować m.in. podczas jednej z konferencji dla Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy. Jesienne Spotkanie Branży Wykładzinowej odbyło się w mazurskiej scenerii miejscowości Jedwabne. W konferencji wzięło udział ponad 70 osób reprezentujących najbardziej aktywne firmy dostarczające, handlujące i układające wykładziny. Zadaniem naszych Hostess było przygotowanie, obsługa punktu recepcyjnego oraz rejestracja Gości.

Storytel – Targi Książki w Krakowie

Podczas Targów Książki w Krakowie nasze hostessy i hości pracowali dla marki Storytel.pl  Zadaniem naszych hostess i hostów był kolportaż materiałów informacyjnych i promocyjnych na terenie targów.

Patryk Podczas eventu School of Style

Więcej zdjęć na Glamour.pl Zlecenie dla Lensomai Communication Fotograf: Miłosz Rebeś Host: HostessBooking.pl

Hości NA GALE I BANKIETY

Adrian podczas eventu w Deloitte. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie biorąc odpowiedzialność za każdy etap współpracy. Z należytą starannością przykładamy się wykorzystując wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Energiczne hostessy dla Mobile Vikings Polska na Survival Race w Poznaniu

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze hostessy podczas pracy dla MobileVikings Polska są tego najlepszym przykładem. Energia, uśmiech i błyskotliwość dziewczyn przyciągały uczestników miejskiego biegu z przeszkodami do strefy Vikingów.

Hości NA AKCJE DEGUSTACYJNE I SAMPLINGOWE

Nasz wspaniały host podczas pracy dla Pyszne.pl miał za zadanie między innymi pokazać na tablecie uczestnikom eventu jak łatwo zamówić jedzenie z portalu Pyszne.pl Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w sprawie wyceny. 

[VIDEO] Hostessy HB dla Mobile Vikings na Survival Race 2016

www.survivalrace.pl www.mobilevikings.pl   #hostessy #energia #moc #survivalrace #mobilevikings #motywacja #wyzwanie 

Dzień Psa 🐶🎉💚🔆 Purina Frieskies

Dwunastka gotowych na wszystko animatorek podczas Dnia Psa. Jesteśmy dumni! Każde zlecenie traktujemy indywidualnie biorąc odpowiedzialność za każdy etap współpracy. Z należytą starannością przykładamy się wykorzystując wiedzę i zdobyte doświadczenie,  które mogliśmy wykazać podczas akcji dla Purina Frieskies. Celem akcji jest oddanie hołdu najlepszemu przyjacielowi człowieka oraz promowanie akcji mających na celu pomoc psom bezdomnym i potrzebującym […]

Akcja dla Futura Media / Wola Park Warszawa

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem.  Hostessy z Warszawy podczas akcji dla Futura Media – Wola Park.

Hostessy Recepcjonistki / Tłumaczki

Podczas konferencji we Wrocławiu zadaniem naszych hostess była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas prezentacji.

OFERTA NA DZIEŃ DZIECKA / Maskotki / Animatorki

Piknik Czechowice-Dziedzice.  Zachęcamy do skorzystania z usług naszych animatorek podczas realizacji eventów z okazji Dnia Dziecka!  Nasze hostessy i maskotki z pewnością zadbają o doskonałą i bezpieczną zabawę uczestników.  W katalogu zleceń znajduje się m.in.: przeprowadzanie konkursów dla dzieci, animacje w centrach handlowych, animowanie spotkań dla dzieci czy też malowanie twarzy.  Zlecenie realizowane dla organizatora pikniku – Grupa Hevent

25lecie EFL Wrocław

Nasi przystojni hości podczas gali w Narodowym Forum Muzyki

25lecie EFL – Narodowe Forum Muzyki – Wrocław

Jesteśmy w stanie podjąć się obsługi każdego wydarzenia na terenie całego kraju jak i za granicą. Ostatnio mieliśmy okazję pracować podczas 25lecia Europejskiego Funduszu Leasingowego.  Profesjonalne i wielojęzyczne hostessy na międzynarodowe eventy – konferencje, imprezy firmowe, targi dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł czuć się komfortowo.

Men Expert Survival Race Warszawa – miejski bieg z przeszkodami

Dzisiaj działamy na Men Expert Survival Race Warszawa – miejski bieg z przeszkodami  Jest moc i energia Mobile Vikings Polska www.survivalrace.pl

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

Agencja hostess booking obsługuje gale i konferencje na terenie całej Polski. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia z udziałem hostess, modelek i hostess-tłumaczek. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wycen!

MEDICOVER – akcja promocyjna w Warszawie

Agencja hostess booking obsługuje akcje i eventy promocyjne na terenie całej Polski. Jedną z ostatnich naszych akcji była promocja Medicover. Zadaniem hostess podczas eventu było rozdawanie materiałów promocyjnych, baloników oraz informowanie o szczegółach akcji.

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia z udziałem hostess, modelek i hostess-tłumaczek. W ostatnim tygodniu nasze hostessy pracowały na konferencji SMYK w Warszawie.  Zadaniem naszych hostess i hostów była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas wręczania nagród.

Hostessy na konferencje i gale

Agencja Hostess Booking obsługuje największe wydarzenia w Polsce, w tym gale, bankiety, pokazy i wystawy. Jesteśmy w stanie podjąć się obsługi każdego wydarzenia na terenie całego kraju. Wczoraj nasze piękne hostessy obsługiwały konferencję w Lublinie. 

Nasze hostessy i hości podczas bankietu w Zamościu

‪#‎hostessbooking‬  ‪#‎polishgirl‬  ‪#‎event‬  ‪#‎bankiet‬ ‪#‎gala‬  ‪#‎polska‬ ‪#‎girl‬ ‪#‎beautifull ‬‪#‎working‬

Hostessy, animatorzy, pikniki

Za nami pracowity dzień nasi niezawodni Animatorzy obsługiwali piknik w Krasnobrodzie. Było wiele wyzwań i uśmiechu!

Hostessy podczas konferencji w Warszawie – SMYK

Nasze hostessy odpowiedzialne były za sprawdzanie listy gości, wydawanie identyfikatorów, pomoc przy uroczystości przecięcia wstęgi oraz dystrybucję prezentów po zakończonym evencie.

Men Expert Survival Race – Wrocław

MIEJSKI BIEG Z PRZESZKODAMI Pierwsza tegoroczna edycja Men Expert Survival Race przeszła do historii. W największym miejskim biegu z przeszkodami wzięło udział ponad 5500 śmiałków.

Cosmo Event by Hevent

Koordynator + 20  wspaniałych fordanserek + 4 CosmoGrils = Udany Event

Hostessy na imprezy urodzinowe i otwarcia

Kolejna akcja tym razem urodzinowa dla Surge Polonia w Arkadach Wrocławskich.  Agencja Hostess Booking podejmie się realizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń i eventów na terenie całej Polski. Nasze doświadczone hostessy pracują nie tylko na targach, ale również na galach, bankietach czy konferencjach. Oprócz wynajmu pracowników świadczymy także kompleksowe usługi organizacji i koordynacji planowanych wydarzeń.

HOSTESSY NA GALE, BANKIETY I PREZENTACJE

Prezentacja BMW F30 – BMW Inchcape Wrocław Agencja Hostess Booking obsługuje gale i bankiety, a także koncerty, pokazy i festiwale na terenie całej Polski. Nasi doświadczeni pracownicy z powodzeniem podejmują realizacje na największych tego rodzaju wydarzeniach.