pl / en

REALIZACJE

Kompleksowa obsługa Twoich eventów!

Agencja Hostess Booking podejmuje realizacje podczas wszelkiego rodzaju eventów na terenie całej Polski, w tym tygodniu zrealizowaliśmy zlecenie dla SurvivalRace w Poznaniu.  Zadaniem naszego personelu była obsługa i zbudowanie stoiska sklepu, malowanie i oznaczanie zawodników (blisko 6 tysięcy osób), kierowanie ruchem oraz prowadzenie konkursów.  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny!

Przystojni hości na premiery filmowe i teatralne

Hostess Booking obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia na terenie całej Polski. Obsługujemy także premiery teatralne i filmowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofetą agencji.

Daria i Krystyna, nasze piękne hostessy podczas konferencji w Warszawie.

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. 

OBSŁUGA TARGÓW I KONFERENCJI

Hostessy Hostess Booking z powodzeniem pracują na największych imprezach targowych i konferencyjnych na terenie całej Polski. W ostatnim okresie pracowaliśmy m.in. podczas konferencji we Wrocławiu. 

Nasze piękne hostessy dla Mobile Vikings Polska

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze hostessy podczas pracy dla MobileVikings Polska są tego najlepszym przykładem. Energia, uśmiech i błyskotliwość dziewczyn przyciągały uczestników miejskiego biegu z przeszkodami do strefy Vikingów.

Otwarcie Magodent Szpital Kardiologiczno-Onkologiczny

Jedna z naszych pięknych hostess Darry Wilson podczas Otwarcia Magodent Szpital Kardiologiczno-Onkologiczny  

Survival Race – Targi we Warszawie

Niezawodna hostessa Aleksandra podczas targów w Warszawie. SurvivalRace miejski bieg z przeszkodami jak zwykle dał radę! W drużynie siła:)

HOSTESSY TŁUMACZKI NA KONFERENCJE I TARGI

Hostess Booking obsługuje największe imprezy i wydarzenia na terenie całej Polski. Tym razem pracowaliśmy przy obsłudze stoiska LF GROUP. Nasza hostessa pełniła również funkcję hostessy tłumaczki.  

CoffeePlanet Wrocław

Ania i Oksana na evencie urodzinowym w CoffeePlanet Wrocław.  Nasz personel to również doskonali animatorzy, którzy potrafią kreatywnie wypełnić i zaabsorbować czas nawet najbardziej wymagającej osoby. Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim.

Piękna Dominika podczas targów we Wrocławiu / SurvivalRace

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Dominika podczas targów we Wrocławiu dla Survival Race – miejski bieg z przeszkodami. www.survivalrace.pl  Zapraszamy do zapoznania się z ofetą Agencji Hostess Booking. W katalogu obsługiwanych przez nas zleceń znajdą Państwo nie tylko targi, gale i bankiety, ale również akcje […]

Max-Fliz AKCJA PROMOCYJNA we Wrocławiu

Agencja hostess booking obsługuje akcje i eventy promocyjne na terenie całej Polski. Jedną z ostatnich naszych akcji była promocja Max-Fliz Galeria Wnętrz Doskonałych. Zadaniem hostess podczas eventu było rozdawanie materiałów promocyjnych oraz informowanie o szczegółach akcji.

Hostessy tłumaczki na konferencje i targi

Profesjonalne i wielojęzyczne hostessy na międzynarodowe eventy – konferencje, imprezy firmowe, targi dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł czuć się komfortowo. Nasza hostessa Weronika mówi biegle w języku włoskim jak i angielskim.  

Otwarcie sklepu Converse w Galerii Mokotów

Nasza agencja to nie tylko piękne kobiety, ale również przystojni i błyskotliwi mężczyźni. Podczas otwarcia sklepu Converse w Galerii Mokotów, Maksim spisał się na medal! 

Hostessy na otwarcia – Showroom kuzniewski.pl

Przepiękne hostessy podczas otwarcia Showroomu Kuźniewski.pl w Warszawie. Zadaniem naszych hostess była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas przecinania wstęgi.

HOSTESSY NA PROMOCJE, SAMPLINGI, DEGUSTACJE – VigorUp

Akcja długoterminowa, nasze hostessy działały podczas akcji VigorUp na 4 Warszawskich uczelniach Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Uczelnia Łazarskiego Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University SGH Warsaw School of Economics Każda z misji zakończona sukcesem!!

Hostessy podczas SLOW WEEKEND: Slow Fashion + Slow Food

Slow Weekend to największa impreza promująca trend ‘Slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentowało ponad 300 projektantów, twórców i producentów. Podczas eventu w Soho Factory nasze hostessy pracowały dla FRISCO.PL  

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

JSBW 2016 Natura Mazur W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność pracować m.in. podczas jednej z konferencji dla Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy. Jesienne Spotkanie Branży Wykładzinowej odbyło się w mazurskiej scenerii miejscowości Jedwabne. W konferencji wzięło udział ponad 70 osób reprezentujących najbardziej aktywne firmy dostarczające, handlujące i układające wykładziny. Zadaniem naszych Hostess było przygotowanie, obsługa punktu recepcyjnego oraz rejestracja Gości.

Hostessy na targi – TEXTILE W PTAK WARSAW EXPO

Hostess Booking obsługuje największe imprezy i wydarzenia na terenie całej Polski. Tym razem pracowaliśmy przy obsłudze stoiska Fortuna Textile. Nasza hostessa pełniła również funkcję hostessy tłumaczki.  

PTAK MOTOShow – Przemysłowy Instytut Motoryzacji

  Nasze hostessy codziennie pracują podczas konferencji, gal, targów i wystaw na terenie całej Polski. Jednym z wydarzeń, które niedawno obsługiwaliśmy, były targi motoryzacyjne Moto Show w Nadarzynie. Nasza hostessa Aleksandra pracowała na stanowisku Przemysłowy Instytut Motoryzacji.  

Konferencja Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność pracować m.in. podczas jednej z konferencji dla Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy. Jesienne Spotkanie Branży Wykładzinowej odbyło się w mazurskiej scenerii miejscowości Jedwabne. W konferencji wzięło udział ponad 70 osób reprezentujących najbardziej aktywne firmy dostarczające, handlujące i układające wykładziny. Zadaniem naszych Hostess było przygotowanie, obsługa punktu recepcyjnego oraz rejestracja Gości.

Storytel – Targi Książki w Krakowie

Podczas Targów Książki w Krakowie nasze hostessy i hości pracowali dla marki Storytel.pl  Zadaniem naszych hostess i hostów był kolportaż materiałów informacyjnych i promocyjnych na terenie targów.

Patryk Podczas eventu School of Style

Więcej zdjęć na Glamour.pl Zlecenie dla Lensomai Communication Fotograf: Miłosz Rebeś Host: HostessBooking.pl

Hości NA GALE I BANKIETY

Adrian podczas eventu w Deloitte. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie biorąc odpowiedzialność za każdy etap współpracy. Z należytą starannością przykładamy się wykorzystując wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Targi nieruchomości we Wrocławiu Hala Stulecia

Justyna, Michał, Mateusz #goodjob ! Dzisiaj działamy w Karpaczu dla Instytut Oka

HostessBooking – agencja hostess obsługuje targi i konferencje na terenie całej Polski, prowadzimy także akcje promocyjne podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń. W ostatnim czasie pracowaliśmy m.in. podczas Konferencji dla Instytutu Oka w Karpaczu. Doświadczenie zdobywane na różnego rodzaju targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych przez wiele lat to gwarancja najwyższej jakości.

Energiczne hostessy dla Mobile Vikings Polska na Survival Race w Poznaniu

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze hostessy podczas pracy dla MobileVikings Polska są tego najlepszym przykładem. Energia, uśmiech i błyskotliwość dziewczyn przyciągały uczestników miejskiego biegu z przeszkodami do strefy Vikingów.

Hości NA AKCJE DEGUSTACYJNE I SAMPLINGOWE

Nasz wspaniały host podczas pracy dla Pyszne.pl miał za zadanie między innymi pokazać na tablecie uczestnikom eventu jak łatwo zamówić jedzenie z portalu Pyszne.pl Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w sprawie wyceny. 

[VIDEO] Hostessy HB dla Mobile Vikings na Survival Race 2016

www.survivalrace.pl www.mobilevikings.pl   #hostessy #energia #moc #survivalrace #mobilevikings #motywacja #wyzwanie 

Dzień Psa 🐶🎉💚🔆 Purina Frieskies

Dwunastka gotowych na wszystko animatorek podczas Dnia Psa. Jesteśmy dumni! Każde zlecenie traktujemy indywidualnie biorąc odpowiedzialność za każdy etap współpracy. Z należytą starannością przykładamy się wykorzystując wiedzę i zdobyte doświadczenie,  które mogliśmy wykazać podczas akcji dla Purina Frieskies. Celem akcji jest oddanie hołdu najlepszemu przyjacielowi człowieka oraz promowanie akcji mających na celu pomoc psom bezdomnym i potrzebującym […]

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE – VR GLOBAL

Agencja hostess HostessBooking obsługuje targi i konferencje na terenie całej Polski. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia z udziałem hostess, modelek i hostess-tłumaczek, tym razem działaliśmy podczas Polish Luxury Market Summit dla VR Global

Akcja dla Futura Media / Wola Park Warszawa

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem.  Hostessy z Warszawy podczas akcji dla Futura Media – Wola Park.

Hostessy Recepcjonistki / Tłumaczki

Podczas konferencji we Wrocławiu zadaniem naszych hostess była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas prezentacji.

OFERTA NA DZIEŃ DZIECKA / Maskotki / Animatorki

Piknik Czechowice-Dziedzice.  Zachęcamy do skorzystania z usług naszych animatorek podczas realizacji eventów z okazji Dnia Dziecka!  Nasze hostessy i maskotki z pewnością zadbają o doskonałą i bezpieczną zabawę uczestników.  W katalogu zleceń znajduje się m.in.: przeprowadzanie konkursów dla dzieci, animacje w centrach handlowych, animowanie spotkań dla dzieci czy też malowanie twarzy.  Zlecenie realizowane dla organizatora pikniku – Grupa Hevent

25lecie EFL Wrocław

Nasi przystojni hości podczas gali w Narodowym Forum Muzyki

25lecie EFL – Narodowe Forum Muzyki – Wrocław

Jesteśmy w stanie podjąć się obsługi każdego wydarzenia na terenie całego kraju jak i za granicą. Ostatnio mieliśmy okazję pracować podczas 25lecia Europejskiego Funduszu Leasingowego.  Profesjonalne i wielojęzyczne hostessy na międzynarodowe eventy – konferencje, imprezy firmowe, targi dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł czuć się komfortowo.

Men Expert Survival Race Warszawa – miejski bieg z przeszkodami

Dzisiaj działamy na Men Expert Survival Race Warszawa – miejski bieg z przeszkodami  Jest moc i energia Mobile Vikings Polska www.survivalrace.pl

HOSTESSY NA WYSTAWY, GALE I BANKIETY / Koorynacja

Nasza piękna koordynatorka i hostessy przed bankietem w Pałacu Pawłowice. Lata doświadczenia sprawiły, że nasz serwis posiada doświadczonych i zmotywowanych menadżerów, którzy są ekspertami w koordynowaniu zespołem ludzi, zwracając uwagę na wszystkie małe szczegóły, klient nie musi się o nic martwić. Zalecamy skorzystanie z usług supervisorów przy rozbudowanych i niestandardowych akcjach oraz tych, podczas, których pracuje duża grupa […]

Animatorki

 Nasz personel to również doskonali animatorzy, którzy potrafią kreatywnie wypełnić i zaabsorbować czas nawet najbardziej wymagającej osoby. Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim. Wieczór piłkarski.

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

Agencja hostess booking obsługuje gale i konferencje na terenie całej Polski. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia z udziałem hostess, modelek i hostess-tłumaczek. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wycen!

MEDICOVER – akcja promocyjna w Warszawie

Agencja hostess booking obsługuje akcje i eventy promocyjne na terenie całej Polski. Jedną z ostatnich naszych akcji była promocja Medicover. Zadaniem hostess podczas eventu było rozdawanie materiałów promocyjnych, baloników oraz informowanie o szczegółach akcji.

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia z udziałem hostess, modelek i hostess-tłumaczek. W ostatnim tygodniu nasze hostessy pracowały na konferencji SMYK w Warszawie.  Zadaniem naszych hostess i hostów była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas wręczania nagród.

Hostessy na konferencje i gale

Agencja Hostess Booking obsługuje największe wydarzenia w Polsce, w tym gale, bankiety, pokazy i wystawy. Jesteśmy w stanie podjąć się obsługi każdego wydarzenia na terenie całego kraju. Wczoraj nasze piękne hostessy obsługiwały konferencję w Lublinie. 

Nasze hostessy i hości podczas bankietu w Zamościu

‪#‎hostessbooking‬  ‪#‎polishgirl‬  ‪#‎event‬  ‪#‎bankiet‬ ‪#‎gala‬  ‪#‎polska‬ ‪#‎girl‬ ‪#‎beautifull ‬‪#‎working‬

Hostessy, animatorzy, pikniki

Za nami pracowity dzień nasi niezawodni Animatorzy obsługiwali piknik w Krasnobrodzie. Było wiele wyzwań i uśmiechu!

Hostessy podczas konferencji w Warszawie – SMYK

Nasze hostessy odpowiedzialne były za sprawdzanie listy gości, wydawanie identyfikatorów, pomoc przy uroczystości przecięcia wstęgi oraz dystrybucję prezentów po zakończonym evencie.

Men Expert Survival Race – Wrocław

MIEJSKI BIEG Z PRZESZKODAMI Pierwsza tegoroczna edycja Men Expert Survival Race przeszła do historii. W największym miejskim biegu z przeszkodami wzięło udział ponad 5500 śmiałków.

Urodziny – 20 lat Auchan – Konferansjer Axel i hostessy

Nasz przebojowy konferansjer oraz uśmiechnięte hostessy dodali mocy urodzinowej dwudziestce Auchan w Legnicy. Brawo!

Kolejna akcja promocyjna SURGE POLONIA we Wrocławiu

Agencja Hostess Booking obsługuje akcje i eventy promocyjne na terenie całej Polski. Jedną z ostatnich naszych akcji była promocja sieci Surge Polonia. Zadaniem hostess było rozdawanie materiałów promocyjnych oraz zapraszanie potencjalnych Klientów do odwiedzenia sklepu.

HOSTESSY NA AKCJE I EVENTY PROMOCYJNE

Zapraszamy do zapoznania się z ofetą Agencji Hostess Booking. W katalogu obsługiwanych przez nas zleceń znajdą Państwo nie tylko targi, gale i bankiety, ale również akcje i eventy promocyjne. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. 

Hostessy Fordanserki na Bankiecie w Opolu

Hostessy Fordanserki stanowią doskonałe towarzystwo i zapewniają miłą atmosferę wieczoru. Tak właśnie było na bankiecie w Opolu, 20 uroczych fordanserek dbało o to aby każdy z gości czuł się dobrze.   W naszym teamie znajdują się instruktorki tańca towarzyskiego i dziewczyny tańczące w sportowych klubach tanecznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę i sprawić,  że wszyscy jej […]

Cosmo Event by Hevent

Koordynator + 20  wspaniałych fordanserek + 4 CosmoGrils = Udany Event

Animatorka podczas eventu w Legnicy Happy Easter

Naszym atutem są autorskie scenariusze dopasowane indywidualnie do wieku i zainteresowań uczestników zabawy oraz oczekiwań klientów. Nasz agencja w ofercie zawiera takie animacje jak:  Animator zajmujący się grami i zabawami dla dzieci i młodzieży Animator organizujący, sędziujący i koordynujący rozrywki sportowe Animator zajmujący się organizowaniem takiech gier i zabaw jak: karaoke, skecze, tańce)

Hości Promotorzy na targi i eventy

Targi Kosmetyczne "Beauty Forum" Warszawa. Nasza agencja hostess booking obsługuje targi i konferencje na terenie całej Polski. Zadaniem naszego hosta był kolportaż materiałów informacyjnych i promocyjnych na terenie targów. Jak również zachęcanie do skorzystania z fotobutki, którą przygotowała firma ARKANA.

14 luty – otwarcie salonu Surge Polonia w Arkadach Wrocławskich

Surge Polonia to pierwsza na świecie marka odzieży patriotycznej łącząca tematykę patriotyczną z najlepszym światowym dizajnem. 

Lodowa Kraina – Karpacz

22 stycznia Agencja Hostess Booking miała okazję brać udział w jednym z piękniejszych lodowych wydarzeń przygotowanych dzięki Agencji Euro M !

Promocja sieci sklepów Surge Polonia

Nasze hostessy jako ambasadorki Surge Polonia biorą regularny udział w akcjach promocyjnych sieci sklepów Surge Polonia miedzy innymi we Wrocławiu. Zadaniem naszych hostess podczas akcji promocyjnych jest rozdawanie ulotek, materiałów promocyjnych i zachęcanie potencjalnych klientów do wizyty w salonie odzieżowym.

Hostessy na otwarcia

Nasza agencja miała możliwość pracować podczas otwarcia nowego biura w Euro Park Wisłosan. Zadaniem naszych hostess i hostów była obsługa recepcji, kierowanie ruchem i asystowanie podczas wręczania nagród.

HOSTESSY NA AKCJE ULOTKOWANIA

PILKA RECZNA HANDBALL MENS EHF EURO 2016 POLAND PROMOCJA MAGAZYNU HANDBALL POLSKA 100 DNI DO EHF EURO 2016 Fotograf: PAWEL BEREK

Movember Polska 2015

Nasze hostessy, między innymi Aleksandra Żuraw została ambasadorką Fundacji Światełko.  MOVEMBER – Kampania społeczna zapoczątkowana w 1999 roku w Australii, która swoim zasięgiem objęła niemalże cały świat. Termin Movember powstał w wyniku połączenia dwóch wyrazów moustache – wąsy oraz November – listopad). Celem akcji Movember jest „zmiana oblicza męskiego zdrowia”, natomiast wąsy, które przez twórców zostały […]

Hostessy na imprezy urodzinowe i otwarcia

Kolejna akcja tym razem urodzinowa dla Surge Polonia w Arkadach Wrocławskich.  Agencja Hostess Booking podejmie się realizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń i eventów na terenie całej Polski. Nasze doświadczone hostessy pracują nie tylko na targach, ale również na galach, bankietach czy konferencjach. Oprócz wynajmu pracowników świadczymy także kompleksowe usługi organizacji i koordynacji planowanych wydarzeń.

BŁONIE – Ponadczasowe Zegarki

Hostessy na targi w Hannoverze – Onesto

Wynajem naszych hostess jest skutecznym sposobem zwiększenia obecności Państwa marki na targach lub innych ważnych wydarzeniach. Nasze błyskotliwe hostessy są ekspertami w zwiększeniu frekwencji, trafiają odpowiednio do grupy docelowej utrzymując piękny uśmiech przez cały czas trwania eventu. Zapraszamy do kontaktu!  

OTWARCIE RESTAURACJI PAUL – WARSZAWA

Podczas jednej z niedawno zrealizowanych akcji nasz Personel zaangażowany był w promocję sieci restauracji PAUL w Warszawie. Zadaniem hostess jak i hostów było przeprowadzenie poczęstunku oraz zapraszanie potencjalnych klientów do odwiedzenia restauracji. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wycen wszelkich akcji promocyjnych na terenie całego kraju

Hostessy na Premiery

Nasze piękne hostessy pracowały podczas otwarcia nowego sklepu Guess we Wrocławiu.  

HOSTESSY NA TARGI I KONFERENCJE

W tym tygodniu mieliśmy okazję pracować ponownie dla INNOVATIO ARCHITEKTURA.  VR Global to międzynarodowa firma generująca rozwiązania i pomysły bazujące na możliwościach wirtualnej rzeczywistości. Nasze doświadczone hostessy pracują nie tylko na targach, ale również na galach, bankietach czy konferencjach.

HOSTESSY NA KONFERENCJE, SEMINARIA, KONGRESY

Nasze Hostessy podczas kongresu medycznego.  Nasze doświadczone hostessy pracują nie tylko na targach, ale również na konferencjach, galach czy bankietach.

CASTROL – AKCJA 21 DNIOWA

ZEGARKI BŁONIE – TARGI – HALA STULECIA WROCŁAW

SPK INTERNATIONAL – TARGI HANNOVER

AIOLI BY MINI

OKTOBERFEST – RÓŻNE MIASTA

TRAVEL PLANET

Targi Developerskie

ECKERT Technologie Cięcia – Targi

HOSTESSY NA AKCJE DEGUSTACYJNE I SAMPLINGOWE

Konwent Tattoo – Promocja BLACK Podczas Konwentu tattoo, nasze hostessy były odpowiedzialne za promocje napoju energetycznego BLACK. 

Urodziny Centrum Riviera

HOSTESSY NA GALE I BANKIETY Art&Business Centrum

Zadaniem naszych hostess była obsługa recepcji, kierowanie ruchem, asystowanie podczas wręczania nagród. Nasze fordanserki umilały czas, dając czadu na parkiecie.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w sprawie wycen.

HOSTESSY NA GALE, BANKIETY I KONFERENCJE

W tym tygodniu mieliśmy możliwość pracować podczas 20lecia firmy TIM SA.  Nasze hostessy były odpowiedzialne między innymi za pakowanie prezentów, przywitanie gości, rejestrację uczestników i wręczenie upominków. Jako agencja hostess świadczymy również kompleksowe usługi organizacji i koordynacji planowanych wydarzeń Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny!

MODELS TABLE

Mister Exclusive Party

Cherry Cherry Lady

HOSTESSY NA GALE, BANKIETY I PREZENTACJE

Prezentacja BMW F30 – BMW Inchcape Wrocław Agencja Hostess Booking obsługuje gale i bankiety, a także koncerty, pokazy i festiwale na terenie całej Polski. Nasi doświadczeni pracownicy z powodzeniem podejmują realizacje na największych tego rodzaju wydarzeniach.

HOSTESSY NA WYDARZENIA KONFERENCYJNE

Agencja Hostess Booking podejmuje realizacje podczas wszelkiego rodzaju konferencji na terenie całej Polski, w tym tygodniu zrealizowaliśmy zlecenie dla IFM ELECTRONIC.  Zadaniem naszych hostess była obsługa recepcji, kierowanie ruchem.  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny!

OTWARCIE SKYBOWLING – SKY TOWER

Podczas jednej z niedawno zrealizowanych akcji nasz Personel zaangażowany był w pomoc podczas otwarcia SkyBowiling w budynku Sky Tower we Wrocławiu, nasze hostessy między innymi częstowały gości welcome drinkami.  Zapraszamy do kontaktu w sprawie wycen.

International Wrocław Open

GLUCOSE AFTER ALCOHOL

Nasze piękne Hostessy

„Dzień Wyjątkowych Ofert” w Salonie BMW/Mini Inchcape Wrocław

Premiera MINI Paceman oraz Motocykl R1200 GS

WROCŁAW NA OBCASACH

BEDROOM ŁÓDŹ

Premiera BMW

Extreme Events

BIOMARIS POLSKA

Targi Urody Warszawa

Pink Cadillac Party

Hostessy na eventy promocyjne – High Heels shoes

Agencja Hostess Booking zatrudnia pracowników na terenie całej Polski, nie tylko z miast takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Kielce, Katowice, Gdańsk czy Lublin, ale także z małych i średnich miast w całej Polsce.