Agencja Hostess
HOSTESSY KATOWICE – KRAKÓW – WROCŁAW – POZNAŃ – TRÓJMIASTO – ŁÓDŹ – WARSZAWA – LUBLIN – BYDGOSZCZ


Specjalizujemy się w oferowaniu usług najwyższej klasy hostess i hostów do obsługi targów, wszelkiego rodzaju eventów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody.
GALE WYSTAWY BANKIETY KONFERENCJE KONGRESY SZKOLENIA EVENTY ANIMATORZY FIRMOWE SPOTKANIA BIZNESOWE PREMIERY FORDANSERKA EKSPOZYCJE SAMOCHODÓW SAMPLING MERCHANDISHING KONKURSY AKCJE PROMOCYJNE I MARKETINGOWE TARGI

 

Agencja Hostess Booking

 

 
Jako agencja promocji specjalizujemy się w oferowaniu usług najwyższej klasy hostess i hostów do obsługi targów, wszelkiego rodzaju eventów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Doświadczenie, zaangażowanie oraz nieprzeciętny wygląd naszych hostess i hostów gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasze hostessy i hości to również doskonali animatorzy, którzy potrafią kreatywnie wypełnić i zaabsorbować czas nawet najbardziej wymagającej osoby. Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy i hości doskonale władają nie tylko językiem angielskim.
 

 

hostessy trójmiasto, łódź, kraków
 
 

 
agencja promocji i statystów, sampling

Hostessy Premium

 

 
Wynajem naszych Hostess Premium może być bardzo skutecznym sposobem zwiększenia obecności Twojej marki na targach lub innych ważnych wydarzeniach. Nasze błyskotliwe Hostessy Premium są ekspertami w zwiększeniu frekwencji, trafiają odpowiednio do grupy docelowej utrzymując piękny uśmiech przez cały czas trwania eventu.

 

 
 

 

Hostessy Tłumaczki

 

 
Dostarczamy profesjonalne i wielojęzyczne hostessy na międzynarodowe eventy – konferencje, imprezy firmowe, targi dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł czuć się komfortowo.

 

hostessy wrocław, warszawa, poznań
 
 

 
hostessa, hostessy na targi

Sesje zdjęciowe i pokazy mody

 

 
Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych modelek i modeli do sesji zdjęciowych oraz pokazów mody! Nasze modelki i modele posiadają odpowiednie wypracowane umiejętności, elegancki i oryginalny wygląd przez co mogą być idealnym dopełnieniem wizerunku marki.

 

 
 

 

MUA & Style

 

 
Dobry styl polega głównie na tym, że ma się coś do powiedzenia. Potrafimy stworzyć i świetnie dopasować strój pod osobowość marki. Fantazyjne stroje, oficjalne uniformy czy eleganckie suknie stanowią wyśmienite dopełnienie każdego eventu. Dla klientów wymagających, na specjalne życzenie nasi styliści przygotują oryginalny projekt dostosowany do wymagań oraz rodzaju eventu.

Wizaż

 

 
Kreowanie kompleksowego wizerunku Nasza doświadczona kadra wizażystów oraz fryzjerów sprosta każdemu wyzwaniu!

 

hostessa katowice, lublin, bydgoszcz
 
 

 

HOSTESSY KATOWICE – KRAKÓW – WROCŁAW – POZNAŃ – TRÓJMIASTO – ŁÓDŹ – WARSZAWA –  LUBLIN – BYDGOSZCZ